Personel

lek. wet. Dorota Brzóska

specjalista chirurgii weterynaryjnej

Ukończyła studia w 2006 r. w warszawskiej SGGW. W lecznicy zajmuje się chirurgią, interną, diagnostyką ultrasonograficzną. Od 1998 r. wraz z mężem nurkuje oraz uczy nurkować. Prywatnie posiada w domu świnkę morską, kota, rybki oraz psa.


lek. wet. Magdalena Gołaś

specjalista weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW rocznik 2011. W lecznicy zajmuję się przede wszystkim interną, a jej pasją jest kardiologia i diagnostyka laboratoryjna. Właścicielka psa rasy beagle Nutki.


lek. wet. Justyna Kowalik

W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-­Mazurskim w Olsztynie. W gabinecie zajmuje się głównie interną psów i kotów. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Prywatnie jest właścicielką psa o imieniu Kobalt a jej największą pasją są podróże.


Agnieszka Barchwic

Strzyżeniem psów i kotów zajmuje się od 2000 roku, zawodowo od 2003. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z psami nie tylko wystawowymi. Ponadto specjalizuje się w rehabilitacji małych zwierząt, w 2016 r. ukończyła Studium Fizjoterapii Zwierząt. Posiada 3 przygarnięte kundelki, pod jej dachem tymczasowe schronienie znajdują również "mareckie bezdomniaki".